RODINNÝ DOM FENG SHUI

Minimalistické čisté línie, prírodné materiály a krásne výhľady. Toto všetko sme dosiahli v tomto rodinnom domčeku neďaleko Bratislavy, ktorý sme navrhli, dispozične vyriešili a osadili na pozemok presne podľa Feng Shui, kde sme zohľadnili analýzy svetových smerov, Bazhai, Fei-Xing, Xuan-Kong Fei Xing, a iné.

VIAC

INTERIÉR BYTU V STAROM MESTE

Krásny byt v Starom Meste sme navrhovali s použitím nadčasových materiálov. Hlavným cieľom bolo vytvoriť pre klientov príjemné a zároveň praktické prostredie, ktoré sa im o pár rokov nezunuje.

VIAC

VZOR Z KOLÍSKY

Ďalší návrh interiéru v rezidenčnom komplexe Kolísky v Záhorskej Bystrici pre developerskú spoločnosť ITB. Tentokrát sme navrhli dve možnosti materiálového riešenia dennej časti. Tu môžete vidieť ako jednotlivé detaily a povrchové úpravy zmenia charakter a atmosféru celého priestoru.

VIAC

CHATA “A”

Jedinečná štýlová chata plná moderného dizajnu s úžasným výhľadom na okolitú prírodu spája jedinečné prepojenie chaty a prírody. Krásna a moderná chata s minimalistickými čistými líniami, prírodnými materiálmi a krásnym výhľadom.

VIAC

MODERNÝ BUNGALOV

Harmonicky pôsobiaci rodinný dom, ktorý v sebe skrýva 5 obytných miestností a mimo iného aj vlastné wellness, s celkovou plochou do 150 m2. Z dielne LEarchitects.

VIAC

3-IZBOVÝ BYT PRE MLADÚ MODERNÚ RODINKU

Návrh interiéru, v ktorom prevláda atmosféra prírodných materiálov, navodzuje veľmi príjemný pocit. Originálne vyrobené stoly z masívu dodávajú priestoru šmrnc a eleganciu. Dôležitú úlohu zohráva aj osvetlenie, ktoré príjemne dopĺňa celkový dojem interiéru.

VIAC

MODERNÝ DOM U NAŠICH JUŽNÝCH SUSEDOV

Návrh rodinného domu k našim južným susedom sa nesie v znamení jednoduchého a moderného dizajnu s dôrazom pre detail a funkčnosť. Architektúru sme doplnili použitím corténu na obojstrannom krbe a multifunkčných tieniacich lamelách. Pre klienta sme vytvorili dva varianty s možnosťou dobudovania garáže v budúcnosti, a to bez väčších zásahov do samotného domu a jeho celkovej integrity.

VIAC

NÁVRH INTERIÉRU VZOROVÝCH BYTOV

ROK : 2017 LOKALITA : Bratislava VEĽKOSŤ PLOCHY : STAV : Návrh

VIAC

RODINNÝ DOM V STUPAVE

Interiér rodinného domu v Stupave, pre mladý pár. Snažili sme sa docieliť útulnú atmosféru aj použitím prírodných materiálov. Funkčnosť priestoru sa nachádza aj v podobe integrovaného úložného priestoru, ktorého nie je nikdy dosť. Na oživenie interiéru sme okrem iného použili aj machové prvky v obývacej izbe a v kuchyni.

VIAC

VILA VO SVAHU

Projekt rodinného domu vo svahu bol naozajstná výzva. Na relatívne malom pozemku s prevýšením 6 metrov a šírkou pozemku menej ako 12 metrov bolo treba vytvoriť plnohodnotný 5 izbový rodinný dom s dvojgarážou a bazénom. Projekt sme priblížili predstavám klienta o modernom dome s nádychom elegancie, pieskovcovím obkladom a bielou omietkou.

VIAC