MOW BAR

Dizajn celkovej prevádzky sa nesie v jedinečnom štýle. Použili sme veľa kvalitných a luxusne pôsobiacich materiálov, akými sú napríklad bielo-zlatý benátsky štuk, palisandrová podlaha, žulový obklad, zástena zo živého machu, Chesterfieldové sedačky a medené dekorácie. To celé, doplnené o Buonarottiho diela, zapadá do zaujímavého celku a vytvára dojem iného sveta. Sme radi, že sme sa mohli podieľať aj na názve celej prevádzky. Skratka MOW – „My own world“ vychádza z celkovej atmosféry v danej prevádzke. Myšlienka je doplnená nástennými hodinami s rozličným časom a už spomínaným, božským dotykom. Názov MOW je vlastne ambigram, takže ak ho otáčame, rovnako ako hodiny, názov ostáva rovnaký. Z názvu vzniká aj slovná hračka „Poď doMOW. Kam ideš? Idem doMOW“.

VIAC

BISTRO SKYPARK

Návrh gastro prevádzky kde sme sa snažili vytvoriť dizajn, ktorý sa bude odlišovať od bežných prevádzok. Mramor, machová stena, drevo a netypická textúra docielená bielym riadom pripevneným na stene spolu príjemne hrajú a zároveň vytvárajú príjemnú atmosféru s nádychom elegancie a luxusu. Tento celok je podporený akcentom v podobe akvária a chladničky kde je pripravené čerstvé mäso na následné spracovanie.

VIAC

BISTRO URBAN-INDUSTRIAL STYLE

Celý návrh je špecifický recyklovaním použitých materiálov a intímnou atmosférou. Tešíme sa keď si tam budeme môcť vychutnať atmosféru, zákusok a kávičku.

VIAC

STARTITUP

ROK : 2018 LOKALITA : Bratislava VEĽKOSŤ PLOCHY : STAV : Návrh a realizácia

VIAC

HUMMUS COUSCOUS

ROK : 2018 – 2019 LOKALITA : Bratislava VEĽKOSŤ PLOCHY : STAV : Návrh a realizácia

VIAC