INTERIÉR BYTU V STAROM MESTE

Krásny byt v Starom Meste sme navrhovali s použitím nadčasových materiálov. Hlavným cieľom bolo vytvoriť pre klientov príjemné a zároveň praktické prostredie, ktoré sa im o pár rokov nezunuje.

VIAC

VZOR Z KOLÍSKY

Ďalší návrh interiéru v rezidenčnom komplexe Kolísky v Záhorskej Bystrici pre developerskú spoločnosť ITB. Tentokrát sme navrhli dve možnosti materiálového riešenia dennej časti. Tu môžete vidieť ako jednotlivé detaily a povrchové úpravy zmenia charakter a atmosféru celého priestoru.

VIAC

3-IZBOVÝ BYT PRE MLADÚ MODERNÚ RODINKU

Návrh interiéru, v ktorom prevláda atmosféra prírodných materiálov, navodzuje veľmi príjemný pocit. Originálne vyrobené stoly z masívu dodávajú priestoru šmrnc a eleganciu. Dôležitú úlohu zohráva aj osvetlenie, ktoré príjemne dopĺňa celkový dojem interiéru.

VIAC

NÁVRH INTERIÉRU VZOROVÝCH BYTOV

ROK : 2017 LOKALITA : Bratislava VEĽKOSŤ PLOCHY : STAV : Návrh

VIAC

RODINNÝ DOM V STUPAVE

Interiér rodinného domu v Stupave, pre mladý pár. Snažili sme sa docieliť útulnú atmosféru aj použitím prírodných materiálov. Funkčnosť priestoru sa nachádza aj v podobe integrovaného úložného priestoru, ktorého nie je nikdy dosť. Na oživenie interiéru sme okrem iného použili aj machové prvky v obývacej izbe a v kuchyni.

VIAC

NÁVRH INTERIÉRU CUBE

Po úspešnej spolupráci so spoločnosťou GrandPANO vám predstavujeme ďalší z našich návrhov projektu CUBE, tentokrát pre spoločnosť SKANSKA. Navrhovali sme atypické vzorové loftové byty kde sme sa vedeli pekne vyhrať s materiálmi a zariaďovacími prvkami.

VIAC

INTERIÉR OLD TOWN

Charizmatická rekonštrukcia staršieho bytu v meste v ktorej sme z pôvodne dvojizbového bytu spravili trojizbový. Snažili sme sa aby bytík pôsobil sviežo a moderne a aby v sebe ukrýval variabilitu ďalšieho priestoru, zatiaľ v podobe pracovne prístupnej zo spálne, no v budúcnosti napr. v podobe detskej izby. Neopísateľnou súčasťou interiéru je aj pôvodné tehlové murivo, ktoré príjemne dotvára atmosféru celého priestoru.

VIAC

INTERIÉR NA VŔŠKU

ROK : 2019 LOKALITA : Bratislava VEĽKOSŤ PLOCHY : STAV : Návrh a realizácia

VIAC

BYT NA PRENÁJOM

Návrh interiéru, kde sme dostali požiadavku zariadiť byt, ktorý bude určený na prenájom a tak sme sa ho snažili opäť navrhnúť tak, aby pôsobil čo možno najpríjemnejšie a aby si hneď našiel svojho budúceho dočasného majiteľa.

VIAC

ŠTÝLOVÝ INTERIÉR BUNGALOVU

Návrh moderného interiéru do rodinného domu, ktorý sme sami navrhovali. Interiér rovnako ako aj architektúra celého domu sa nesie v jednoduchých moderných líniách a nadčasovom dizajne.

VIAC