RODINNÝ DOM FENG SHUI

Minimalistické čisté línie, prírodné materiály a krásne výhľady. Toto všetko sme dosiahli v tomto rodinnom domčeku neďaleko Bratislavy, ktorý sme navrhli, dispozične vyriešili a osadili na pozemok presne podľa Feng Shui, kde sme zohľadnili analýzy svetových smerov, Bazhai, Fei-Xing, Xuan-Kong Fei Xing, a iné.

VIAC

CHATA “A”

Jedinečná štýlová chata plná moderného dizajnu s úžasným výhľadom na okolitú prírodu spája jedinečné prepojenie chaty a prírody. Krásna a moderná chata s minimalistickými čistými líniami, prírodnými materiálmi a krásnym výhľadom.

VIAC

MODERNÝ BUNGALOV

Harmonicky pôsobiaci rodinný dom, ktorý v sebe skrýva 5 obytných miestností a mimo iného aj vlastné wellness, s celkovou plochou do 150 m2. Z dielne LEarchitects.

VIAC

MODERNÝ DOM U NAŠICH JUŽNÝCH SUSEDOV

Návrh rodinného domu k našim južným susedom sa nesie v znamení jednoduchého a moderného dizajnu s dôrazom pre detail a funkčnosť. Architektúru sme doplnili použitím corténu na obojstrannom krbe a multifunkčných tieniacich lamelách. Pre klienta sme vytvorili dva varianty s možnosťou dobudovania garáže v budúcnosti, a to bez väčších zásahov do samotného domu a jeho celkovej integrity.

VIAC

VILA VO SVAHU

Projekt rodinného domu vo svahu bol naozajstná výzva. Na relatívne malom pozemku s prevýšením 6 metrov a šírkou pozemku menej ako 12 metrov bolo treba vytvoriť plnohodnotný 5 izbový rodinný dom s dvojgarážou a bazénom. Projekt sme priblížili predstavám klienta o modernom dome s nádychom elegancie, pieskovcovím obkladom a bielou omietkou.

VIAC

RODINNÝ DOM V BLÍZKOSTI KOŠÍC

Projekt rodinného domu na periférii Košíc bol navrhnutý pre mladú rodinu. Požiadavky klienta na modernú architektúru sme doplnili nestarnúcou kombináciou čiernej a bielej doplnenou o prírodný drevený obklad a zelenú strechu. Tento, od ulice, na prvý pohľad nenápadný dom v sebe ukrýva 5 obytných miestností , dvojgaráž a viac ako 250 m2 úžitkovej plochy.

VIAC

CHATA MIMO REALITU

Na prvý pohľad nenápadná chata, ktorá v sebe skrýva viac ako sa zdá. Snažili sme sa prepojiť koncept tradičnej architektúry a moderného dizajnu. Zároveň sme využívali energetiku prostredia – silový bod a princípy posvätnej geometrie.

VIAC

VÍKENDOVÝ DOM

Pre spoločnosť perfektnydom.eu sme navrhli 3 izbový víkendový dom s možnosťou zobytnenia podkrovia v budúcnosti, bez nutnosti stavebného zásahu do existujúceho prízemia.

VIAC

RODINNÝ DOM PRI JAZERE

Rodinný domček sme architektúrou aj dispozíciou prispôsobovali okrem požiadavkám klienta aj užšiemu pozemku a existujúcemu jazierku, ktorého charakter sme sa snažili pretaviť aj do samotného dizajnu.

VIAC

DVOJDOM “A”

ROK : 2018 LOKALITA : Bratislava VEĽKOSŤ PLOCHY : 250 m² STAV :

VIAC